» Poradna » Web a internet

Problém s wifi

Dobrý deň,mám problém, ktorý sa týka pripojenia k internetu. Jedná sa o notebook značky lenovo s windows 10 a keď sa pokúšam pripojiť k wi-fi, tak mi napíše: "Wi-fi nemá platnú konfiguráciu protokolu IP." Overoval som aj DHCP, všetko je zapnuté na automatiku. Wi-fi funguje v pohode na mojom notebooku, aj na stolnom pc(bezdrôtové pripojenie). Mohli by ste prosím poradiť, v čom je problém ? :)

Odpovědi na otázku

no tak ju skús nanútiť! centrum sietí a zdieľania-zmeniť nastavenia adaptéra-pravý klik na adaptér-vlastnosti-položka: internet protocol IPv4 dvojklik-zadaj hodnoty na pripojenie k domácej sieti