» Poradna » Notebooky

Problém s WIFI

Ahoj, už dost dlouhou dobu mě trápí bezdrátový adaptér. Počítač normálně funguje a z ničeho nic začne kolísat signál wifi a někdy se ztratí a nenajdu žádnou wifi. Když probudím pc z režimu spánku, tak nenajde vůbec wifi, ikdyž je vedle mě, nahodí se za dlouhou dobu. Pomůže zapnout wifi na telefonu, kdy dám aktualizovat seznam sítí a hned jich tam je několik. Zkoušel jsem odinstalovat a nainstalovat bezdrátový adaptér několikrát, ale bezůspěšně. Dělá to asi poslední 4 měsíce. Vir žádný. Notebook: Acer Aspire E1-531G Díky

Odpovědi na otázku

Reklamace ?

Nemůže zlobit Wi-Fi router? ☺

No na reklamaci je bohužel pozdě a router by měl být ok, protože na mobilu funguje net pořád. Je mi divné, že se pc přípojí vždy, když zapnu wifi na mobilu.

Můžeš ještě zkusit servis :)

A nebo zkus notebook s jiným routerem, jak se bude chovat.

Najlepšia wifi je kábel

Vyskusaj vypnut setrenie energiou pre ten konkretny wifi adapter. Ak to nepomoze, tak pohladaj lepsi ovladac. Nemusi byt najnovsi. Podstatne pre teba bude aby fungoval lepsie. Vysleduj, ci ti to nezhadzuje mobil s wifi, ktory k tomu adapteru priblizis na malu vzdialenost, pripadne "Modry Zub" (bluetooth sluchadla napriklad).

Nepoužíváš na mobilu sdílení připojení k internetu? Pak se nabízí teorie, že se počítač připojuje přes něj. Je to hodně krkolomné, ale ne nemožné. ☺

Díky za rady, ale routerem to nebude, protože když funguje moje wifi, tak kolem sebe chytnu i další wifi sousedů a když mi vypadne signál, tak nechytnu ničí :/

Ahoj prosím ak si vyriešil ten problém?? Mne to robí tiež a neviem čo s tym mam spravitr

Ahojte. Nevěděl sem kde dotaz napsat tak se přidám k tomuhle staršímu tématu. Zajímalo by mě jestli někdo víte proč časem v mobilech odchází (slábne WiFi) . Já jelikož pracuji výhradně u domu tak sem téměř stálé připojen na domácí WiFi. A z mého pozorování sem zjistil že nový mobil má vždy parádní signál i tam kde předchozí model po dvou letech se téměř nechytal. Teď mám už třetí za dobu takového způsobu používání a zase se mi moje domněnka potvrdila. Mám signál i tam kde Lumia už nedosáhla. Je tedy možné že časem v tom WiFi čipu či co tam je prostě něco slábne a že prostě výrobci nepočítají s tím že budou připojené nonstop.?