» Poradna » Notebooky

Problém s wifi

Dobrý den,koupil jsem si notebook hp pavilion g6. Když se připojím k wifi sítí a nic nedělám vše funguje dobře, ale jakmile začnu procházet web, spustím souvislí stream začnu mít hrozně velké odezvy na výchozí bránu viz obárzek http://2i.cz/a5584963b0. Problém určitě není poskytovatel ani vzdálenosti wifi ani problém routeru. Mám doma dva další notebook s nimy žádný takový problém nemám. Zkoušel jsem i usb wifi, dělá to to samé. Notebook jsem reinstaloval a stáhl i nejnovější ovladače. Notebook má win 8 a wifi je ralink rt3290.Děkuju za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Kdyz pripojis notebook kabelem k routeru, tak je vysledek stejny?

Když byl připojen, tak problém nebyl.