» Poradna » Notebooky

Problém s wifi u HP ProBook 4530s

Mám problém rozchodit wifi na noťasu HP ProBook 4530s. Je na něm čerstvě nainstavaný Win 10. Ve správci zařízení wifi vidět je. I na liště vedle hodin je zobazená, ale nejde zapnout. Ovladače jsem stahoval z HP stránek, googloval jak divej, ale nevede se. Poradil by někdo? Dík

Odpovědi na otázku

HP ProBook 4530s nemá oficiálně ovladače pro Win 10. Možná vyzkoušet ovladač přímo od výrobce WiFi. Na Win 7 jsem řešil problém s WiFi, kdy mi připojení občasně padalo, vyřešil to ovladač stažený přímo ze stránek Realteku.