» Poradna » Notebooky

Problém s wifi HP Pavilion 17-g155nc

Mám nový notas HP Pavilion 17-g155nc, při provozu se mi vypne wifi a to že je zařízení zakázáno a nejde zapnout jinak než restartem. Ovladače na netu jsou verze 17 a v pc je verze 18 asi od Microsoftu. Jak na to? Když byl donesen z obchodu, vše jelo OK. Když udělám recovery tak si windows zase ten ovladač nahrají.

Odpovědi na otázku

Odinstaluj ovladač a nainstaluj ovladač ze stránek HP, určený pro Tvůj notebook a daný OS.