» Poradna » Web a internet

Problém s wifi - omezený přístup, Win 7

Zdravím, dnes se mi objevil takový problém. Když se připojím na wifi z notebooku hlásí mi to jen omezený přístup k wifi. Zde dokládám cmd z notebooku a PC, který je připojen k routeru přes kabel.Notebook:C:\Users\Tomáš>ipconfig/allKonfigurace protokolu IP systému Windows Název hostitele . . . . . . . . . : Tomáš-Notebook Primární přípona DNS. . . . . . . : Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : smíšený Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne WINS Proxy povoleno . . . . . . . : NeAdaptér sítě Ethernet Síťové připojení Bluetooth: Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno Přípona DNS podle připojení . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : Bluetooth Device (Personal Area Network) Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 68-5D-43-A8-0F-8D Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano Automatická konfigurace povolena : AnoAdaptér sítě Ethernet VirtualBox Host-Only Network: Přípona DNS podle připojení . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : VirtualBox Host-Only Ethernet Adapter Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 08-00-27-00-18-4B Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne Automatická konfigurace povolena : Ano Místní IPv6 adresa v rámci propojení . . . : fe80::f940:cfb:a39b:5f76%22(Preferované) Adresa IPv4 . . . . . . . . . . . : 192.168.56.1(Preferované) Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0 Výchozí brána . . . . . . . . . . : IAID DHCPv6 . . . . . . . . . . : 705167399 DUID klienta DHCPv6. . . . . . . : 00-01-00-01-19-3B-21-09-30-85-A9-1E-6D-F8 Servery DNS . . . . . . . . . . . : fec0:0:0:ffff::1%1 fec0:0:0:ffff::2%1 Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Cau hele koontroloval si wifi ??? zda li nění poškozený nějaký kabel nebo jestli náhodou se nestalo něco u poskytovatele, a jestli u tebe byla bouřka tak máš v p*rdeli router... to bouřka dokáže, zkušenost s tím už mám :)

WiFi mi na mobilů jede normálně, z toho soudím, že je router v pořádku.

Ve výpise z notebooku není wifi-adaptér uvedený. Máš ho asi vypnutý, nebo zhavarovaly ovladače (ve správci zařízení žlutý otakník/vykřičník), nebo adaptér odešel.

Správce zařízení žádnou chybu nehlásí, notebook je ještě v záruce takže reklamace není problém.

Ja tam wifi nikde nevidim, ty snad ano ?