» Poradna » Web a internet

Problém s wi-fi na vš

Dobry den, potřebuju pomoci. Moje sestra studuje VŠ a má problém s WI-FI sítí, nevím, jestli jste schopni takhle na dálku mi pomoci, ale řeknu Vám vše, co vím.Moje sestra má iPad mini4 a Asus Zenfon 5 (Mac na škole ještě neměla) a říká, že všem WI-FI funguje (asi "EDUROAM"),ale jí na iPadu ani na telefonu nejde připojit.Prý se ukáže jen tabulka s ikonou "připojit", ale zadat heslo jí nenabídne. Pak se neustále připojuje, hledá IP, ale .... nic.na iPadu se jí WI-FI ani nezobrazí.Vím, že asi moc informací nevím, ale mohli by jste mi nějak pomoci ? Děkuji

Odpovědi na otázku

Jaky ma login a heslo? Vyzkousim jestli ji to funguje

Doporucoval by som aby zasla za admninom siete. Na to tam su aby pomohli studentom vyriesit problem pripojenia sa na siet, ktoru obhospodaruju. Mam take tusenie, ze eduroam pouziva certifikat, ale neviem to iste. Tiez by som sa informaval na spravnom mieste, minimalne u spoluziakov, ktori to vedia nastavit.Ked sa wifi nezobrazi treba nastavit v ovladaci wifi karty, alebo nejakom manageri wifi sieti region na CZ.