» Poradna » Web a internet

Problém s webovími prohlížeči

Dobrý den mám takový problém poslední týden se mi děje něco co nedokážu pořádně popsat,Prohlížeče mi nepracují jak by měli, užívám comodo dragon, a po spuštění prohlížeče dejme tomu že si otevřu facebook, ten funguje a pár stránek pak si třeba zapnu youtube a po chvíli nečinosti mi nenabíhají stránka a to pořád do kole do doby než prohlížeč vypnu pak to zase funguje takto.S tímto sem se nikdy nesetkal takže nemám vůbec tušení.Jinak vím že internet jede u toho když to nejde tak sem si skoušel pingovat a vždy mám spojení.A áno skoušel sem i jiný prohlížeč skoušel jsem maxthone a ani internet explorer nefunguje úplně jak by měl i když se zdá že o něco víc ale je na tom skoro uplně stejně.. Tak žádám o každou radu protože už fakt nevím .

Odpovědi na otázku

i když ten internet není 100% vyloučen pokusím se o to ale potřebuji alternativní rady

Tak za prvé, prohlížeče nejsou živé bytosti.Sice jsem z toho dotazu moc nepochytil, jelikož je psaný jiným než českým jazykem, ale podle mě můžeš mít problém kdekoliv (zavirováno, systém, antivir, internet, ... ) .Btw. , v linuxu internet funguje normálně?A ještě bych prosil o vysvětlení téhle věty, kterou jsi ve svém dotazu napsal: „vím že internet jede u toho když to nejde“ , jelikož nedává vůbec žádný smysl.

Moc se omlouvam za češtinu píši z tabletu.. a ta věta na kterou jsi se ptal tak tu sem chtel napsat že nejede.. ja to u toho testoval a psal to rovnou proto to vypadá jak to vypadá jinak mám windows 7 a osobně si myslím že systémem to není minulí čtvrtek jsem si pc přeinstaloval a po instalaci se mi to stalo a a pak celí víkend ne až dnes tak jsem se chtěl někde poradit a antivirus mám avast

Tak ten Avast dej pryč, někdy před měsícem zde byl podobně položený dotaz a zabrala jenom odinstalace Avastu. Dej si místo něj třeba MSE http://windows.microsoft.com/en-us/windows/security-es... .

Moc děkuji nejspíše to bylo tím :), po odinstalaci avastu se zatím problémy neprojevují, a užívám essentials.

Myslím, že i na tabletu lze napsat tvrdé či měkké i. Celý čtvrtek/víkend; celí psi/muži.

Je nějaký problém na tabletu napsat "webový prohlížeč" ? - místo jak ty píšeš weboví.... skoumal je taky asi tabletové písmo - všichni ostatní toziž píšou "zkoumal", sem chtel napsat - my píšeme "jsem chtěl napsat", minulí čtvrtek a celí víkend - to jsou taky pecky. Chvilku ti to píše s háčkama i čárkama - chvíli zase né.... Co to máš za tablet? Nemáš to nějaké rozbité?????

Najeď do IE, vpravo nahoře zmačkni to ozubené kolečko, pak možnosti. Objeví se ti možnosti internetu, zmáčni upřesnit, pak OBNOVIT - je to obnovení internetu do výchozího nastavení! Nezapomeň RESTART. Doufám, že to pomůže.