» Poradna » Programy

Problém s w2000 a stránkovacím souborem

Mám v síti PC s w2000 při přihlašování to vyhodí chybu, že je nastavena malá velikost str. souboru, popř úplně vyplá virtuální paměť. Nevim, jak se to stalo, ale já jsem nic takovýho nevypínal. Problém je v tom, že se nepřihlásim a tudíž ten nemůžu str. soubor zvětšit. Stav nouze apod. jsem zkoušel. Poraďte jak se dostat do windowsů.Dík

Odpovědi na otázku

Neco podobnyho se mi taky stalo. Jde o to, ze sis asi hral s pravama, a nastavil jsi zabepeceni - pristup na cely disk C pouze pro sebe. Tzn. ze system jako takovy, kdyz potrebuje zapsat pri spousteni nejake informace na disk, tak nemuze (nema prava). Takze se musis prihlasit jako lokalni administrator - nebo v tom nouzovym rezimu pridat opravneni - uzivatele SYSTEM nebo EVERYONE a pak znovu nastavit prava...jde to?

No, jako lokální admin i v tom nouzáku to vyhazuje stejnou hlášku.

Ale k pravum disku se dostanes, ne? Tak to zmen, a uz to hlasit nebude...Stalo se to vubec takhle, jak jsem psal?

K právům se právě nedostanu. Je to dost možný, že se to stalo právě takhle, protože proč by si Windowsy samy rušily virtuální paměť? Můžeš mi plz říct, jak se k těm právům dostat? Dík

A co takhle zkusit temporárně přidat do počítače více paměti.

Tak jsem měl stejný problém a přesně tohle bylo moje řešení. Díky

Stalo se mi totéž při přenosu W2k na jiný disk - virtuální paměť se prostě zrušila a nenní cesta jak se dostat k nastavení jiných parametrů - nakonec jsem W2k reinstaloval a problém zmizel - podotýkám, že to bylo na FAT32, takže o nějakých právech nemůže být ani řeč .

U me to vzniklo stejne i stejne se to zrusilo.

No, neviem ako je to na W2K, ale na W98 sa to nastavuje napriklad aj cez nejaky subor *.ini ale neviem v ktorom to konkretne je, ci win.ini, alebo system.ini pretoze som to dlho nerobil.... a nepamatam v ktorej polozke to je, cisel tam mam vela:)