» Poradna » Web a internet

Problém s vytvořením zaměstnance v Prestashopu

Ahoj,mám dotaz - chci vytvořit zaměstnanecký profil ve svém e-shopu a po vytvoření se mi při pokusu přihláit zaměstnance zobrazí toto:[PrestaShopException]No access reference in table module_access for id_module 75.at line 1743 in file classes/module/Module.php1737. self::$cache_permissions[$employee->id_profile][$row['id_module']]['configure'] = $row['configure'];1738. }1739. }1740. 1741. if (!isset(self::$cache_permissions[$employee->id_profile][$id_module]))1742. throw new PrestaShopException('No access reference in table module_access for id_module '.$id_module.'.');1743. 1744. return (bool)self::$cache_permissions[$employee->id_profile][$id_module][$variable];1745. }1746. 1747. /**ModuleCore::getPermissionStatic - [line 1711 - classes/module/Module.php] - [3 Arguments]ModuleCore->getPermission - [line 408 - classes/Hook.php] - [2 Arguments]HookCore::exec - [line 1791 - classes/controller/AdminController.php] - [2 Arguments]AdminControllerCore->init - [line 150 - classes/controller/Controller.php] - [0 Argument]ControllerCore->run - [line 349 - classes/Dispatcher.php] - [0 Argument]DispatcherCore->dispatch - [line 50 - administrace-obchodu/index.php] - [0 Argument]Prostě chybí přístup k modulu id_75 - kdepak dokážu najít číslo toho modulu ? Nevíte někdo ?

Odpovědi na otázku

chybi Vam zaznam v databazi v tabulce module_access, jaky modul ma id_module 75 zjistite v tabulce module. Mate 2 moznosti, zjisteny modul zkusit odinstalovat a znovu nainstalovat, coz by mohlo chybu odstranit nebo vytvorit zaznamy v tabulce module_access rucne. Vemte nejaky podobny modul a zkopirujte jeho nastaveni pro ruzne id_profile (odpovidaji rolim administrator, superadmin, logistician ..., kdo je kdo zjistite v tabulce profile_lang).