» Poradna » Web a internet

Problém s vysokým pingem

Dobrý den, mám problém s odezvou. Nevím proč, ale ping mi jede dobře 15-30 ms, ale bohužel s tím, že jednou za kratší časový interval (asi minuta) vystoupá na 900 ms+ a dělá to dost neplechu při hraní online. Děje se to ve hře i mimo ni, třeba i při koukání na YT. Nevíte někdo, co bych mohl zkusit aby to přestalo?

Odpovědi na otázku

Ne, nikdo to nevi, jelikoz jsi nedal zadne informace. ISP? Druh pripojeni.......?

Vodafone, VDSL, modem jejich ADSL/VDSL modem VR-3031

Dobrý den,toto by mohlo způsobovat připojení mezi modemem a ISP.Zkuste kontaktovat dodavatele internetového spojení a zeptat se ho na vysokou odezvu v připojení.Popřípadě ještě zkontolujte jak jste na tom s rychlostí internetu. (doporučil bych stránku fast.com)Přeji hezký den :)

Jako první bys měl vyloučit, že tuhle neplechu dělá tvůj router doma - nejlépe tím, že se k internetu připojíš napřímo bez routeru. Pokud to bude dělat i tak, tak to znamená, že tvůj poskytovatel internetu má přetíženou síť a nestíhá. S tím ty neuděláš nic, můžeš maximálně změnit poskytovatele.