Problém s vypínám PC .

Ahoj, mám takový menší problém. Počítač se mi už několik měsíců sám vypíná. Někdy je to i několikrát za den a někdy pár dní vůbec nic. Většinou se to děje při hraní her jako je Wot nebo AION ale u jiných her se to nestává a navíc stačí aby se jen jednou vypnul , podruhé se to většinou nestává . Problém s přehříváním počítače nemám , pravidelně ho čistím od prachu , kabely uvnitř PC jsem zkontroloval a zdroj nevypadá že by byl špatný ( kondenzátory nejsou vypouklé a ani nesmrdí že by byl nějak spálený ) . Moje sestava : AMD Athlon X4 750K Black Edition Gigabyte radeon HD 4850 1GB Základní deska Asus F2A85-V Kingston 4GB DDR3 1600MHz CL9 HyperX blu Edition Zdroj Fortron 550W kupovaný na začátku roku 2009Neváhejte se mě zeptat na další podrobnosti .

Odpovědi na otázku

Omlouvám se za gramatickou chybu v nadpisu.

U mně tuto závadu měl na triku zdroj. Tím bych začal.

Ano, zdroj je jeden z hlavnich podezrelych.Staci si nekde pujcit zarucene funkcni zdroj a otestovat fungovani PC s nim.

"Počítač se mi už několik měsíců sám vypíná. "a bez BSOD = zdroj skoro na 99,9%