Problém s výkonem při hraní

Dobrý denNá Vánoce jsem dostal Grafickou Kartu RX 570 8GB kterou jsem umístil do mého PC vše proběhlo v pohodě až do chvíle než jsem zapnul hru. Hra sice běží ale FPSska padají pod 60 i na low nastavení...Má sestava:I5 2400 3,3GHZ8GB RAMZdroj 450WBudu rád za každou pomoc

Odpovědi na otázku

Ještě jedna věc je to Fortnite, který nejde hrát pod 60FPS. Chtěl bych poprosit o nějaké rady, které by to mohly opavit.

Co tam bylo předtím za grafiku? Ovladače jsou nahrané jaké? OS je jaký (verze)? Bližší specifikace Pc jsou jaké? Zdroj 450W nám toho moc neřekne, co to je za zdroj (název, vyfocený štítek,...)?Fotky lze vkládat přes www.ctrlv.cz

Před tím jsem měl GTX 750 TI, Windows 10 Pro , Zdroj MaxPower já vím asi si myslíte že je to odpad ale co už...

Mám Škodu 1.6. Víte co mám za auto? Asi takhle to udáváte s tím zdrojem.Těch otázek bylo také více. Proběhla odinstalace ovladačů Nvidia? Jaké jsou tam ovladače od AMD? Jaou tam tyto?:https://www.amd.com/en/support/graphics/radeo...

Ano proběhla, ano zkusím nainstalovat nové ovladače

Mám ovladače nové jenom mi stále se zobrazuje nová verze Radeon (Aplikace), stáhnu nové a hned poté se mi ukazuje že je nová verze

Jaké máte ty ovladače? Tohle byl bug v prvních verzích adrenalin ovladače. Poslední už by to měla mít opravené (alespoň to píší ve výčtu oprav). Proč nenainstalujete celý balík? Hezky pěkně znovu s čistou instalací. A pokusit se odstranit i zbytkové složky, atd. po těch Nvidia ovladačích.A dozvím se odpovědi i na ostatní otázky? Neříkám, že to pomůže, ale alespoň budeme vědět o čem se bavíme a jaké vaše PC je. Nemohu to věštit. PS: Často tohle bývá prostě jen bordelem v OS a ovladačích grafiky. Proto řeším ty ovladače. Občas ale bývá rychlejší to PC reinstalovat, to pak máte jistotu, že to je po SW stránce na 100% a pokud to nejede, tak to musí být problém jinde.

Mám přesně tyto https://www.amd.com/en/support/graphics/radeo... Jak dlouho by cca trvala reinstalace PC?

Z toho nepoznám verzi ovladače.Je tam tedy 18.12.3? Jiný ovladač jste zkoušel?Zkusil jste tu grafiku testovat? Drží frekvence a výkon? Jaké jsou teploty? Co dělá procesor a deska?Reinstalace potrvá tak dlouho, jak bude třeba. Vzhledem k tomu, že jsem z vás úplně nevymámil co máte za PC, tak těžko říci. Pokud máte SSD, připravíte si instalačku, ovladače a víte co děláte, tak tenhle základ může trvat cca 20 - 30 min. Pokud máte jen HDD, tak déle. Pak samozřejmě instalace potřebných programů a stažení a instalace her (zase záleží na vašem připojení atd..)

Ano mám tuto verzi. Reinstaloval jsem pc a vše při staru... Teploty GK se drží kolem 65 při hraní této hry. Cpu je vytíženo cca na 80%. Nevím co by to dále mohlo způsobovat. Ramky mám na frekvenci na 1333 MHzDíky za odpověď

Zbytecny to preinstalovat, moc prace. Display driver uninstaller (neboli DDU) smaze z ovladacu vsechno i nejaky zapomenuty registry, doporucuju DDU spustit v nouzovym rezimu a po spusteni nezapomenout vybrat z nabidky AMD :DParkrat me to zachranilo kdyz se grafika chovala divne, napriklad jednou po upgrade ovladacu mi zustavala frekvence na nejake te usporne a neboostovalo to, ale mam nvidia...

A jak to můžu zjistit jestli nemám nějaký úsporný režim nebo co to?

Reinstal jsem provedl... A asi už mám příčinu... Při Fortnite mi jede procesor na 100%

https://www.youtube.com/watchTady to hraje prakticky na vaší sestavě a jede to OK. Na medium/high by to mělo jet slušně. Nemáte tam něco nastavené divně? Jak je na tom ram? Procesor si drží teplotu a frekvence? Neběží vám něco na pozadí, co vytěžuje ten procesor?

Právě že hraju s minimum aplikací na pozadí... RAM mám zabranou tak na 80%. Jestli myslíte frekvenci GK tak ta jede cca na 1300 Mhz a teploty procesoru se podívám

divne, RX570 by mela fortnite utahnout na 1080p ultra detaily +- 60fps

Nemůžu nějak poslat ukázku ve videu jak se mi to seká?

ztrata casu, verime ti

Ale fakt nechápu po upgradu jsem si myslel že bude vše super ale asi zase tak ne noo

Jak teda můžu zkusit ještě nějak to spravit?

jistota bude donést nebo pozvat někoho kdo tomu rozumí, zjistí a odstraní příčinu

Fakt nevím v čem to může být

A nevíte čím by to mohlo být?

Prosím... Fakt nevím čím to může být. Prosím budu rád za každé návrhy na spravení