» Poradna » Ostatní

Problém s výkonem PC

Zdravím mám problém s výkonem mého PC při hraní hry (PUBG), můj HW by měl být schopný zcela v pořádku rozjet tuto hru ale nevytáhnu z toho více než 25-35 FPS + neustálé poklesy až na 5 FPS. Zkoušel jsem již vše možné druhy nastavení hry nic nepomohlo. PUBG je jediný program u kterého mám problém všechny ostatní hry mi jedou zcela v pořádku.HW:CPU: amd fx (tm)-8300 eight-core processor 3.30 ghzGPU: nvidia geforce gtx 1060 6GBRam: 8GB Kingston M.B.: ASUS M5A97 LE R2.0 - AMD 970Windows 7 ........

Odpovědi na otázku

Ahoj mam uplne ten samy problem udelal jsem asi vsechny kroky co sli a stejne to nepomohlo mam i5 herni 8gb ram a nvidia 9700 gt ....ssd disk ...