» Poradna » Notebooky

Problém s výberom Ntb

Potrebujem poradit , kamarat chce kupit NTb na filmy , internet a hry ( fifa , nhl , ... ) . Aby mal CPU i3 , grafika nech nieje INTEGROVANA ani INTEL HD ... a minimalne 1x USB 3.0 cena ktoru da max je 400€ +- .

Odpovědi na otázku

Napadá mne jedině tento http://www.alza.sk/lenovo-ideapad-g505-black... FIFU i NHL by na tom měl rozjet na full detaily a filmy sledovat v plném Full HD rozlišení. A USB 3.0 má dokonce dvě. V této cenové relaci se bohuže bude ale muset spokojit pouze s rozlišením displeje 1366x768 .