Problém s volantem twinwheel F1

Dobrý den, mám problém s volantem Twinwheel F1. Instalační CD mi nainstaluje program který se instaluje a pak se po dokončení instalace se nespustí a ani ho nemůžu nikde najít. Instaloval jsem to minimálně 5x a stále nic. Zkoušel jsem to i přes ovládací panely v herním zařízení a když kliknu na vlastnosti tak program přestane odpovídat. Hraji ETS2 když volantem po otočím jen malý kousek tak ve hře se otočí o hodně víc je to prostě moc citlivé. Děkuji za jakékoliv rady.

Odpovědi na otázku

Inštalačný program - hádam ovládač.BTW: volant v ETS2 sa nastavuje priamo v hre! Okrem citlivosti volantu i "mŕtva" zóna = pri skutočnom volante sa to volá vôľa.