» Poradna » Počítačové sítě

Problém s videami na youtube

Mám problém, když jsem včera šel na youtube, u každého videa mi to píše tu samou chybu. Ale naprosto náhle, 3 roky mi to šlo, a najednou mi to píše An error occured, please try again later.
Flash mám nejnovější, eště sem to zkoušel reinstalovat, používám nejnovější Firefox 3.6.
Ostatním to jde, i vedle v pokoji mi to jde. Dokonce to jde i na tomhle počítači ale na jiných prohlížečích, takže chyba bude někde v Mozille.
Už sem to zkoušel googlovat, ale nikde neni jasná odpověď jak na to.

Nevíte co s tim? Dík

Odpovědi na otázku

mam naprosto stejny problem a taky nevim co s tim ale nektere vdea mi jdou normálně tak nevím kde je problém

Jestli to nebude tím, že youtube některá videa stahuje, nebo blokuje kvůli autorským právům.