» Poradna » Notebooky

Problém s větrákem;při zapnutí tabulka

Zdravím,nedávno se mi při zapnutí notebooku zobrazila tabulka.Jediné co jsem z ní pochopila je to,že se objevila nějaká chyba a musím zmáčknout enter ,aby se počítač zapl.Kdykoli notebook jen tak zaklapnu a poté ho zase otevřu,objeví se mi normální přihlášení k účtu,ale zrhuba po 10 sekundách zčerná obrazovka.Trvá dalších asi 30 vteřin,než přestanou svítit všechna světýlka a notebook se vypne.V momentě,kdy ho zapnu se objeví zase tatáž tabulka,zmáčknu enter a naskočí mi "Obnovení činnosti systému Windows".Bylo mi divné,že mi notebook už tolik nehučí a hrozně rychle se přehřeje,takže se asi stalo něco s panem větráčkem.Bohužel nejsem žádný elektro expert ( ani elektro amatér) a nevím co mám dělat. Četla jsem na internetu diskuzi podobného rázu.kde psali něco o BIOSu,ale bojím se do toho vlízt,abych to nepoTO ještě víc.Budu ráda za každou užitečnou radu. PS: Do servisu se mi to dávat nechce,protože jsem studentka a nemám na to čas ani peníze. Navíc mi přijde,že servis ani není nutný. :)

Odpovědi na otázku

Jinak tu tabulku jsem si vyfotila,tak ji případně můžu poslat e-mailem nebo přepsat sem.