» Poradna » Notebooky

Problém s větráčkem

Dobrý den mám takový problém a vůbec nevím co s ním asi před 2 nebo 3 dny se mi z notebooku začal ozývat zvuk takové vibrace asi po půl hodině jsem zjistil že to dělá větráček procesoru když notebook nakloním malinko do prava nebo do leva tak začal větráček vibrovat dnes už ale větráček vibruje neustále mám strach aby mi neodešel větráček a aby se mi nespálil procesor Notebook MSI GE70 2OC-224XCZOdkaz na notebook http://www.czc.cz/msi-ge70-2oc-224xcz-cerna... staří notebooku cca 4 měsíceProsím pomozte snad už nebude pozdě Děkuji.

Odpovědi na otázku

prosím poraďte nevím jak dlouho to takhle vydrží

Abys rozebíral notebook je blbost-máš to v záruce tak nic neřeš a zajdi si tam kdes to koupil-reklamace-servis !!!!!!!

ach jo na internetu jsem četl že msi má servis až v Polsku takže si myslím že je to minimálně měsíc bez notebooku a ještě se chci zeptat notebook jsem si kupoval bez os ale mám tam nelegální os nebude nějaký problém?Děkuji za tvojí odpověď.

Buď si udělej bitovou kopii disku kterou tam po opravě vrátíš a dej tam třeba ubuntu, nebo disk vyndej a reklamuj bez něho - jsou to přece tvoje data !

aha takže když si vyndám disk tak je to bude v pohodě nebudou mít nějaký keciDěkuji.

Nebo by mohlo stačit notebook zabezpečit heslem a hotovo.

Procesor je v klidu. Ma tepelne cislo a vypne kalkulacku v pripade prehrati. Casto se kvuli nedostatecnemu chlazeni usmazi chipset, nebo grafika.

ok moc vám všem děkuji dám to reklamovat protože to vibruje stále víc a víc doufám že nebudu čekat dlouho protože mají servis až v Polsku