» Poradna » Mobily

Problém s USB

Dobrý den, mám Prestigio multiphone 5450 duo. Můj problém spočívá v tom že když připojím USB k počítači tak mi nevyskočí jestli chci spárovat mobil s počítačem takže si nemohu přetáhnout písničky fotky nic. Jenom se nabijí. V nastavení pro vývojáře to mám ladění USB označené a vůbec nevím co s tím prosím poraďte. :(

Odpovědi na otázku

Kieho šľaka sa snažíš spárovať mobil na priamo pripojený káblom cez USB port k mašine. To nie je Modrý zub.Klasicky očumuj v Exploreri (ideálne TotalCommander alebo free náhrada) zložky v mobile, ktoré sa budú tváriť ako pripojený disk s nosičom dát.