» Poradna » Ostatní

Problem s USB modemem Microcom

Zdravim, koupil sem externi USB modem Microcom USB Travel/S a mam problem se s nim pripojit. Pripojuji se z Prahy, cislo je analog, zkousel jsem nekolik provideru, modem zpomalit na 33,6 a nic, modem vytoci, spojuje a po chvilce spadne s tim, ze se ke vzdalenemu PC nelze pripojit. Pouze se pripoji, pokud jej zpomalim na 14,4. Linku Telecom proveril a pry je OK, drive sem mel modem taky Microcom, interni a ten se pripojil hned na 42,6 b/s. Co s tim ?, Je USB modem nejak citlivej na linku ?Diky za odpoved

Odpovědi na otázku

Spise je citlivej na vykon procesoru - podle mne jsou USB vsechno smejdy protoze jsou softwarovy!

je to pravda USB modems su shity