» Poradna » Mobily

Problém s úložištěm při stahování z google play

Dobrý den, potřebovala bych pomoci s takovým problémem. Pokaždé, když chci z google play stáhnout nějakou aplikaci nebo nějakou aktualizovat, objeví se mi cedulka s nápisem - Chyba, v externím úložišti není dostatek volného místa. Místa mám přitom všude dost. Vzhledem k tomu, že jsem technický antitalent, tak opravdu nevím, co s tím... Neporadil byste někdo? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Možná budu kritizován, za odpověď, ale budiž.Pokud v telefonu není v interním úložišti (tj. tam, kam se instalují aplikace ve výchozím stavu) více jak 120MB, tak se mi také nic nenaistaluje (chyba Google Obchodu ve starší verzi). Už dlouho se mi to nestalo, tak nevím, jestli už problém vyřešili nebo ne.

"Místa mám přitom všude dost"Kolik přesně? Co ukazuje položka Úložiště v Nastavení?