» Poradna » Programy

Problém s trackmania sunrise

KdYž chci zapnout tm sunrise na win 10 nebo 7 vyskočí mi protection system -to launch application ,you need to instal addtional libraries on your computer .do you want to instal them now ? Když dám ano tak to na píše to install the application you must have administrator privileges on your computer .co s tím ?

Odpovědi na otázku

Musíš mít oprávnění administrátora, protože ke startu aplikace je potřeba doinstalovat další knihovny do systému.Příště si zkus přečíst tu chybovou hlášku, než se zeptáš.