Problém s tiskovou kazetou

Potřeboval bych poradit mám tiskárnu HP Photosmart C4200 series a už asi týden mi píše že tisková kazeta je nekompatibilní. Vůbec nevím co s tím a přitom mám koupenou tu černou tiskovou kazetu dlouho a začalo to až ted psát. Nemohl byste mi někdo poradit? Asi bude nejlepší koupit novou že ?

Odpovědi na otázku

Tohle se mi kdysi stalo u OKIny taky. Příčinou byla změna ve firmwaru tiskárny, kdy tiskárna byla nastavena pro prostředí USA a kazeta byla CZ. Doporučuji dotaz na servis, přepsat FW sám raději nezkoušej. Já jsem to zkusil a úspěšně, ale až po dvou dnech hledání na Netu, naštěstí jem padl na dobře utajené stránky, kde byly všechny možné zásahy, včetně vstupu do FW, velmi kvalitně popsány. Takže jsem tiskárnu mimo jiné, naučil, jak si má nechat líbit dosypávání neoriginálních sazí a tisknout s fotoválci, které mají už dávno prošlou životnost. (Proč je měnit, když stále odvádějí 100% výkon?)

ahoj prosimte nemohl bys mi poslat odkaz na tyto stranky? mam taky problem s ,,nekompatibilní tiskovou kazetou,, - totiz ze nemam kazetu hp a tiskarna to nebere

Zkus přeinstalovat ovladač (jestli nebudeš vědět jak tak mi napiš) a jestli to nepůjde tak asi koupit novou.

cau ako mam preinstalovat ovladac

Zdravím mohu se zeptat když sem stratil CD na tiskarnu jak na to da se najít na internetu ? A ještě furt se mi tam píše Potíže s tiskovou kazetou prosím o radu dděkuji !!!! A mam tiskarnu HP Photosmart C4680 TouchSmart

Dbrý den , mám tiskárnu HP Photosmart C4680 a ta mi hlásí - Potíže s tiskovou kazetou . Co s tím . Je možné , že došla barva . Díky za radu . Pavla