» Poradna » Počítačové sítě

Problém s tiskem

Zdravím, mám tady další problém -jak jsem říkala už minule, mám tiskárnu Epson XP-332 a koupila jsem do ní alternativní černou barvu, ostatní jsou originální.Když na tiskárně kopíruji, jde vše bez problému, kopíruje černě i barevně. Nicméně když chci tisknout z počítače, tak se tiskne pouze barevně a místo černého textu jsou jen prázdná místa. Zkoušela jsem opakovaně čištění hlavy, ale nepomáhá. Diagnostika problémů v tiskárně žádný problém nenašla. Nevíte, co by to mohlo být? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Máš poučení pro příště. Kupuj originální barvu v originální kazetě. Dokonce i náhradní barva v origo kazetě může zlobit.

Takže se s tím nedá nic dělat? Mám vyhodit peníze za barvu do tiskárny jen tak do luftu? Zrovna zadarmo nebyla, tak je mi to celkem líto.

Penize vyhazujes prave koupi nejkvalitnich naplni. To je tak, kdyz chce nekdo usetrit ...

Nekvalitnich

Neznam Epsona mam HP takte jen nastrel slepou patronouTo tisknes pres wifi nebo kabl ?

Jeste me napadl dotaz z ceho tisknes ?. Podobne mi delalo pri tisku z picassa pred lety kdy jsem mel jeste barvu alternativni/kompatibilni

Tisknu přes WiFi například dokument ve Wordu nebo pdfko.

Co to zkusit na kabl .....Jak rikam davno tomu co jsem tiskl i barvou. Zel bylo to oznameni nejen v odstinu sede - pres kabl. Pdf v HP tisknu bezne jen cernou.

Testovací stránku vytiskne?

"Když na tiskárně kopíruji, jde vše bez problému, kopíruje černě i barevně. Nicméně když chci tisknout z počítače, tak se tiskne pouze barevně a místo černého textu jsou jen prázdná místa."Tohle dle mého vypadá, že ta černá alternativa je nefunkční - netiskne vůbec. A při kopírování přes panel tiskárny je zřejmě ta tiskárna tak de*ilní, že na ČB tisk používá mix barev.