» Poradna » Hardware

Problém s tiskárnou

 |   |  Microsoft Windows Vista Opera 9.80

Dobrý den,před týdnem jsem reklamovala tiskárnu hp photosmart 7520 EAO (problém se skenerem), tiskárnu mi vyměnili za novou + nové startovací cartridge.Dnes jsem ji chtěla zprovoznit a po vložení kazet se objevila hláška: "nejméně jedna kazeta je poškozená vyjměte ji a vyměňte" dál mě to nepustí, takže nejde ani skenovat.Zkusila jsem tam dát kazety ze staré tiskárny a to prošlo, takže jsem nastavila síť, vyzkoušela skener atd. Problém nastal až když jsem chtěla tisknout - opět se objevilo, že musím dát startovací kazety dodané s tiskárnou.Neví někdo jak to udělat, aby vzala ty startovací kazety?Mám obavu, že i kdybych koupila nové cartridge bude to pořád chtít ty startovací.Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

 |   |  Microsoft Windows XP Firefox 40.0

Zřejmě s vyměněnou tiskárnou nedodali všechny kazety startovací ... jsou nápadné menším obsahem oproti normálním (i černá) a dokud se nevyčerpají, tiskárna (HPxxxx) jiné nepřijme.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: Kazeta
Určitě si přečtěte

Na Zemi je nejtepleji za posledních více než 100 tisíc let. Co nám hrozí?

Na Zemi je nejtepleji za posledních více než 100 tisíc let. Co nám hrozí?

** Letošní červenec byl třetím nejteplejším měsícem od roku 1880 ** Teplota naší planety roste raketovým tempem ** Co lidstvu hrozí v období, které v minulosti nemá obdoby?

Karel Kilián | 70

Solární panely v silnici vypadaly jako dobrý nápad. V praxi se ale neosvědčily

Solární panely v silnici vypadaly jako dobrý nápad. V praxi se ale neosvědčily

** Nápad použít na silnice místo asfaltu solární panely vypadal slibně ** Praktické testy však odhalily celou řadu nevýhod ** Nejhorší je směšná účinnost ve srovnání s fotovoltaickou elektrárnou

Karel Kilián | 62


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku