» Poradna » Ostatní

Problém s tiskárnou Samsung ML-2165

Už pár dnů mi na tiskárně Samsung ML-2165 svítí červená kontrolka. Myslela jsem, že dochází barva v toneru, tak jsem objednala nový. Dneska jsem ho vložila, ale kontrolka svítí pořád. Takže chyba bude zřejmě někde jinde, ale samozřejmě netuším kde... Dá se někde najít, čím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

Popis indikace závad je zcela jistě v návodu k použití ;)

•Při přijímání nebo tisku dat není v zásobníku papír. Vložte papír do zásobníku („Vložení papíru do zásobníku“ na straně 28).•Zařízení přerušilo činnost v důsledku vážné poruchy

Takže jsi vyhodila pár stovek za toner do staré tiskárny. Stačilo se podívat do návodu, že červená kontrolka s tonerem vůbec nesouvisí.

To zase není takový problém. Toner nám zůstane na později až se ten stávající vypíše. A mně je samozřejmě jasné, že to někde v návodu možná i bude, ale problém je, že já ten návod už nemám. Ta tiskárna je roky stará a máme ji v práci. Těžko říct, kde ten návod skončil...

Číst to nebudu, ale najít manuál je přes googla je záležitost na 5 vteřin. http://www.samsung.com/cz/support/model/ML-2165/SEE

No, pokud je to opravdu 'v důsledku vážné poruchy' a tiskárna definitivně dotiskne, znovu už stejnou neseženete, oprava se nevyplatí a novější model na stejný toner se možná bude dost těžko hledat. Tak ať vydrží.

Ona zatím bez problémů tiskne. Žádnou viditelnou závadu jsem nenašla... Ale netuším proč to svítí. To před tím nikdy nedělalo. Tak asi uvidím až časem, co se stane. Díky za reakce.