» Poradna » Ostatní

Problem s tiskárnou HP DJ 640 C

Minulý týden jsem si pořídil novou tiskárnu. Ale zatím jsem z ní toho moc nevytiskl. Problemy jsou dva.První: k připojení jsem použil kabel USB, po nainstalování ovladačů tislárny pro USB jsem v pohodě vytiskl zkušební stránku. Avšak když jsem se snažil ve Wordu OFFICE 2000 premium vytisknout dokument (pomocí textových polí vytvořený Cover back k CD), tiskárna neodvedla očekávaný výsledek viditelne hrany textových polí vytisla v pořádku, ale místo textu uvnitř vytiskla nesmysly (roztžená slova, znásobení písmen např.: místo >windows sewindows seeeDruhý: pokud se pokouším nastavit parametry tisku tak počítač beznadějně zamrzne. Zkoušel jsem i paralelní kabel a sním PC nezamrzá, ale stále tiskne v režimu normální nesmysly.Prosím pokud můžete tak mi poraďte. Dík Michal

Odpovědi na otázku

Mam naistalovany Win2000 a stahnul jsem posledni ovladace z netika a nemam jedinny problem. S Tim ze me zatuhaval PC kdyz jsem chtel menit vlastnosti s tim jo, ale tema ovladacema se to vyresilo.

No jo, ale ja bych prece jenom radsi pouzival Win 98 se. Win 2000 se mi zdaji pro me uceli zbytecne velke a profesionalni. Michal

Počítač mrzne i s paralelním kabelem, takže USB za to nemůže. Zato však mrzne pouze tehdy pokud se použije nastavení tiskárny z Office 2000. Při použití nastavení z windows je vše v pořadku, alespoň se to tak tváří samozřejmě kromě tisku nesmyslů, to zůstává.

Zkusil bych přeinstalovat v nouzovém řežimu ovladač tiskárny a ač to zní paradoxně, také Internet Explorer - ten se totiž instaluje i při instalaci Office 2000 jeho nekorektní instalace by mohla toto mít na svědomí.

Velmi vám děkuji za radu. Ale mám jeden dotaz, mam zkusit přeinstalovat pouze ovladače tiskárny nebo i internet explorer. Vsoučasné chvíli běží na PC Win 98 se cz a tudíž IE 5.0, aspoň myslím. Za odpověď předem dík. Michal