» Poradna » Ostatní

Problém s tiskárnou Aculaser1200 EpsonAL-M1200 Advanced

Dobrý den, dnes jsem tiskla dokument, zadala jsem tisknout pouze liché stránky a pak jsem zadala tisknout sudé. Liché se vytiskly bez potíží, avšak u sudých si tiskárna nedokázala podávat papír... takže jsem musela každý lichý papír ručně založit do tiskárny a dotisknout si ty sudé strany jednu po druhé, je to velice zdlouhavé... Dřív si papír při tomto způsobu tisku lichých a pak sudých podávala a netisknu zas tak často... nemůže to být třeba tím, že ve Wordu se mi objevil červený pruh (že se jedná o kopii verzw Wordu, tedy některé ty funkce nejdou na stopro) nebo je to tím, že něco v tiskárně odchází? Romana.

Odpovědi na otázku

To spis vypada na spatny (nekvalitni) papir nebo odchazejici podavac.Epsoni maji docela dobrou mechaniku - provozuju 2 barevne (AL1100 a AL3900) a 3 bw (M2000 a M300), ale to co mas ty, je lowcost lowend model (proste to nejlevnejsi co vyrabeli), takze ten podavac nemusi byt zadna hitparada, zvlast kdyz ani nema stabilni zasobnik na papiry... zkus to podavaci kolecko vycistit IPA a pouzivat nevybalene ciste papiry treba vyssi gramaze (90g). A nebo servis, ale to muze byt drazsi nez nova obdobna tiskarna