» Poradna » Ostatní

Problem s televiznim signalem

Zdravim vsechny,mam problem s televiznim signalem. Nastehoval jsem se do podnajmu kde televize jiz byla ale po spusteni televize mi pise slaby nebo zadny signal ale programy uz jsou nastavene - nova, prima, jednicka atd....Nevim presne jestli ma televize zabudovany DVB-T ono to totiz neni uplne presne televize je to Samsung HDTVmonitor ale ze zadu to ma vstup na koax antenu, scart, HDMI a klasika 3 barevne vystupy ( cervena, bila, zluta). Chci se zeptat postaci kdyz sezenu jen DVB-T tuner? Ja prave nevim jestli ten tuner potrebuje tu koax antenu nebo ne...bohuzel v byte neni nikde vyvedeny koax ze zdi na stresni antenu. Co by jste poradili?

Odpovědi na otázku

Typický dotaz na použití křišťálové koule. Televize tam už byla - tak to jsi ji zdědil po předchozím podnájemníkovi?Jaká je tam anténa - normální někde na střeše, pokojová nebo je to v paneláku a je tam společná?Co je to za monitor - typ a co se píše v příčurce k němu?Jo, teď koukám, že píšeš, že tam není koax na střešní anténu. Tak to chytáš na kus drátu?Asi nejlepší bude, když zajdeš za svým domácím a zeptáš se ho na to. Taky bude dobré, když zjistíš, jak je to s televizními poplatky.