» Poradna » Mobily

Problém s telefonem

Zdravim, mam telefon Alcatel onetouch, model 5022d. Pri zapnuti telefonu, mi pri stisku klavesnice jde zvuk, kde mi system rika, jake tlacitko stiskavam. Kdyz se dostanu do telefonu, veskere ikonky i horni lista se po klepnuti na nej oramuje zelenym rameckem. Display nejde posunout doleva, do prava, nahoru ani dolu. Nevi nekdo co a tim moc prosim??? Dekuji

Odpovědi na otázku

U té klávesnice bude asi spuštěná nějaká funkce usnadnění nebo předčítání.U displaye by to zelené orámování mohlo značit výběr k úpravám.Nikdy jsem žádný Alcatel neměl,takže přesněji nevím.Nejjednodušší bude asi provést obnovení do továrního nastavení: https://www.hardreset.info/devices/alcatel/alcatel-o...