» Poradna » Programy

Problém s teamspeakem

Ahoj,Mám stahnutý teamspeak client a mam problem. Když si ho otevřu, tak se mi zobrazí jen hlavni menu, pote co se pripojim na muj kanal. Jenze drive jsem tam mel ruzne mistnosti, s nazvy jako treba: cekarna1, cekarna2, AFK místnost,...+ jsem tam mel i jmena kdo vsechno je online a kdo ne. Jenze ted tam mam tohleUz jsem zkusil znovu nainstalovat ale stale nic...Nevi nekdo co s tim?Dik ondraa

Odpovědi na otázku

Divné, zazálohovat si identitu, přeinstalovat do default složky (TS je na to dost háklivé) a zkusit znova. Pokud nepůjde, doporučuji Discord, je zdarma, kvalita zvuku je min. stejná né-li lepší, má podporu na smartphonech a hlavně nepotřebuješ hostovat server, vše běží u nich.

To je jenže mně jde o to, že mam na TS skupinu lidí, kterou každej den navštěvuju, tak jestli to pujde abych se s nima mohl bavit aniž by si museli oni měnit ten program...

kontaktuj toho co ti přidělil práva na přístupy na tom konkrétním TS serveru ... přišel jsi o identitu (něco jako profil) - teda nejspíš

No počkej já se zaregistroval jako tady v poradně, email jsem jim nedával ani nic takovýho...A když jsem změnil prezduvku tak to taky nepomohlo...tak co s tím???

kde si se registroval?

Team Speak je pouze klient, se kterým se připojuješ na TS servery. Pokud jsi ztratil IP adresu daného serveru s čekárnou, AFK místnostmi a pod. , tak si jí opět někde najdi.

no jestli je to s ním až takhle špatný ...

To ne, ja se normalne pripojim, ale v ty mistnosti byly jeste jakoby dalsi mistnosti jestli chapete...Nejde sem vlozit obr. takze to vysvetluju takhle kretensky. Proste v ty mistnosti kam se pripojim tak tam nemam roztrideny ty dalsi mistnosti no...Co s tim???

kontaktuj administrátora nebo si najdi kontakt tam kde si se registroval ... nic víc dělat nemůžeš, popř se spoj s těmi svými kamarády ať ti pomůžou ...

No ale ja se neregistroval jakože přes email atd...Proste sem tam dal muj nick, adresu serveru a uz to slo...Neslo by jim rict, aby treba zmenili tu adresu, myslite ze by to pomohlo???

už jsem ti řekl, že to řešíš s nesprávnými lidmi ... howgh

Pokud nejsou další místnosti (nazývané též roomky) do kterých se můžeš připojit, tak je člověk, co má příslušné pravomoci a schopnosti (nazýváný administrator) vlasní činností a na základě vlastního rozhodnutí smazal!Jediná možnost je, že dotyčného poprosíš aby vytvořil pro tvé potřeby místnosti nové.Pokud existují jiné roomky, ale ty nevidíš kdo je do nich připojen, může to býti způsobeno dvěmi příčinami.1. admin se pro danou úpravu rozhodl a zakázal tuto funkci2. sám sis v horní liště tlačítkem (tuším rřetí z prava, ikona oka) tuto funkco vypnuls pro úsporu místa, nebo nedopatřením.

ještě doplnění:3. nikdo v těch místnostech není

No když na tu ikonu kliknu tak se stejně nic nestane, a když se připojim na jinej server tak je tam ten samej problem...