» Poradna » Ostatní

Problém s tabletem

Dobrý den chtěl bych se zeptat : mám tablet prestigio multipad 4 Quantum 9.7 (PMP5297C_QUAD) a chtěl bych na něj dat firmware akorát firmware se musí dát v programu rkbatchtool 1.7 no ale ten tablet se mi tam nezobrazuje A udělám vždycky všechno správně normálně Si na tom tabletu Dám BIOS A pak to připojím do počítače vždycky mi to tam napíše, že se zařízení ne nainstalovalo To tak má být Jenže když jdu do správce zařízení a vyberu tam na ten tablet ovladač rockusb Dělám to přesně podle návodu. Tak mi to vždycky napíše, že to nebylo možné nainstalovat. Byl bych strašně rád, kdyby mi někdo pomohl Protože už to řeším fakt dlouho. A jsem z toho na nervy a navíc je to docela dobrý tablet. Tak kdyby mi někdo pomohl. Tak bych byl strašně rád. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Tak si to zkus přečíst tu https://androidforum.cz/viewtopic.php

Tam je jenom firmware ten mám

Jo už jsem to našel děkuji moc.

Pokud děkuješ mě,tak rádo se stalo.☕