» Poradna » Web a internet

Problém s SSL

Dobrý den, potýkám se s problémy u certifikátů. Jakýkoliv web, který chci navštívit má údajně neplatný certifikát, což samozřejmě není pravda. Čas v systému mám shodný. Blbne mi to od reinstalace.. Prosím o pomoc, děkuji.

Odpovědi na otázku

Tipnu si - mas zakazene automaticke aktualizace? Pokud ano, je problem pravdepodobne v tom, ze nemas nainstalovane aktualizace root certifikatu.

Není až tak důležitý čas, jako datum Ale to předpokládám je tedy OKZkoušel jste různé prohlížeče? Předpokládám klasický domácí PC, ve firmách kde se používá sofistikovaný firewall s kontrolou obsahu webu, by mohl být zdrojem problémů právě on.

příčinou je buď neaktualizovaný OS, chybí patřičné kořenové certifikátynebo ten firewalla nebo obojí