Problém s SSD diskem

Zdravím, od posledního upgradu pc kdy jsem přidal 480GB SSD Kingston a přešel na Win10, který je nainstalovaný spolu se Steamem na již zmíňeném disku, se mi začaly objevovat freezy trvající i 10-15 vteřin. Přiložím vám screen a chtěl bych od vás vysvětlit co to znamená jelikož se v tom moc nevyznám. Popř. vám pošlu podrobnosti o sestavě a tak dále. Na screenu můžete vidět onen freeze https://imgur.com/a/l2ZQZOG Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Potýkám se se stejným problémem už týden a nevím co s tím. Kdyby někdo věděl mužete napsat. (stejné ssd)

Jaké máš SSD?

KINGSTON SA400S37480G

No tak chvilku pockej ne.. Ta dnesni mladez, netrpeliva - chtela by mit vsechno a hned. Predstav si, drahy hochu, ze byvaly doby kdy lide nemeli ani telefonni pristroje a posilali postu po jezdci na koni... Myslis ze by resili nejake 15 sec zpozdeni??

Problém byl ve vadném disku. vše vyřešeno reklamací