» Poradna » Notebooky

Problém s spuštěním notebooku

Ahoj, mám notebook HP Pavillion dv6, 3 roky starý. Před měsícem jsem musel měnil baterii. Nejdříve vše ok. Když jsem vložil baterku notebook se normálně zapnul. Ale druhý den se už notebook nezapnul, i když byla baterka nabitá. Zkusil jsem tedy připojit nabíječku a kontrolka nabíjení se ani nerozsvítila. Vyndal jsem baterku. Po zkoušení všeho možného jsem přišel na to, že počítač se zapne jen když je baterie venku a já držím tlačítko zapnutí a přitom zapojím nabíječku. Ale taky se to nezapne napoprvé. Kontrolka napájení jen problikne a zhasne. Musím znova nabíječku vyndat, podržet tlačítko spuštění a zkusit to znovu. Někdy se to povede třeba až na 15. pokusů, někdy i více. Po spuštění funguje všechno v pořádku. Dokonce se dá zapojit i baterie a funguje úplně normálně. Před týdnem mi to po zapnutí začalo hlásit, ať připojím silnější adaptér. Pochybuju, že by to mohlo být nabíječkou, zkoušel jsem i jinou a je to úplně stejné...Díky za rady

Odpovědi na otázku

To nejspiše vypadá na zakladní desku která to bude asi brzy KO

Nebo vyviklaný napájecí konektor.