» Poradna » Ostatní

Problém s Rustem

Ahoj, hru Rust mám koupenou přibližně rok, jedu to na nejmenší detaily (i3 6100, GTX 1050 2gb, 8gb ram) a jede mi to na takových 60-70 FPS celkem stabilně ale často mám strašné FPS dropy, prostě to zamrzne na 1-2 sekundy.. Další věc je že prostě hra padá, ne hra kompletně ale odpojí mě to ze serveru "Time out" kamarád má úplně totožný počítač, od stejného člověka (skládá repasované pc) a tohle se mu neděje.. předem díky za rady.

Odpovědi na otázku

FPS dropy nejspíš slabý procesor a odpojení ze serveru nejspíš pomalé nebo nějakým způsobem nekvalitní, nestabilní připojení.

Ano vím že ten počítač není prostě dobrý ale když má kamarád, s kterým hrajeme uplně ten stejný počitač jako já a nedělá mu to, to nechápu... a internetem to nejspíš bude máme tady takový ten O2 optimal air, protože tady není jiná možnost..

A nemá kamarád třeba SSD disk?