Problém s rozlišením

Zdravím,Potřebuju poradit, protože si už opravdu nevím rady co stím. Dneska když sem zapnul počítač a koukal na web, mi z ničeho nic problikl monitor a obraz vypadal jak kdybych si nastavil rozlišení na 800x600. Tak jsem šel do nastavení zobrazení, kde je jedinný použitelný zobrazení 1600x1200 na můj 16:10 monitor. Ale i přes to je obraz takopvej rozmazanější, hodně to jde poznat na ploše, že to není prostě ono, jako předtím a jiné rozlišení je nepoužitelné a moje přesné původní rozlišení si nepamatuju. Tak jsem restartoval natvrdo pc, objevilo se něco s defregmentací a po naběhnutí windows se nic nezměnilo, tak jsem vyzkoušel bod obnovy, ale žádný z bodů nefunguje píše mi to vždy toto https://ctrlv.cz/Ohaa Pak jsem ho zkoušel různě pročistit, antivir, aktualizace grafiky atd. ale furt nic. Ale výkonostně se mi zdá že pc jede normálně. Prosím poradtě co stím, plácám se stím už půl dne.Děkuju s pozdravem Tom

Odpovědi na otázku

Lidi, problém vyřešen. Jdu skočit proti zdi, protože sem to vyřešil jen díky úplné banalitě. Odpojit a znova zapojit DVI. Tak kdyby někdo měl podobnej problém, určitě se občas vyplatí nad tím moc zbytečně nepřemýšlet....