Problém s restartováním PC

Dobrý den, mám problém, když bouchnu nebo s více opřu o stůl, kde je počítač, tak se sám restartuje a někdy se třebas zapne až na popáté ve Windowsech jsem našel tuto chybu. Cituji: Systém se znovu restartoval, aniž by se předtím zcela vypnul. Tato chyba mohla být způsobena tím, že systém přestal reagovat, selhal nebo že došlo k neočekávané ztrátě napájení.Známý mi říkal, že mám zkontrolovat správné zapojení kabelů. Vaše rady? Děkuji

Odpovědi na otázku

Ano,něco má špatný kontakt, zkontroluj zapojení všeho,i disku. Nebo jde něco do zkratu.