» Poradna » Ostatní

Problém s reproduktory.

Zdravím , mám problém s reproduktory podle mě bude problém někde pc .Zapnu reproduktory připojím kabel do pc . V pc normálně vidím že jsou připojeny.V kolonce zvuk v dolním rohu kliknu na reproduktory Realtek Audio . A pustím nějakou písničku a reproduktory nehrají . Proč si myslím že je problém někde v pc ? Protože jsem reproduktory zapojil do mobilu a normálně hrají. Poradil by mi někdo kde je chyba ? Díky za rady .

Odpovědi na otázku

Nejnovejsi ovladace jsou nainstalovany?https://www.tenforums.com/sound-audio/135259-latest...

Ano jsou.

Se vší úctou...máš pořádně/plně zasunutý jack od repro do zelené zdířky?

Ano, mám . Je to prý chybou v updatu windows 2004

tak si spusti live linux a ked pojde zvuk, tak to moze byt "chybou 2004" ak to predtym islo..

Někdy se to stane po Upgrade. Zkus použít "Odstranit potíže" v Nastavení zvuku, obvykle to pomůže.

zkousel jsem a pise mi to ze repraky nejsou pripojeny k pc .Vyzkousel jsem teda všechny vstupy a psalo to pořád to stejný. Nechápu přitom jsem s tím nic nedělal a přestalo to fungovat.

A máš vůbec nastavené reproduktory jako výstupní zvukové zařízení?

Ano, mám.

Reproduktory mám nastavené jako výstupní zařízení . Zkoušel jsem i odstranit potíže tam mi to píše že nejsou připojený přitom jsou připojený . Možná to fakt bude tím updatem windows 2004 . Nevíte někdo jak ho můžu odinstalovat?

"Návrat k předchozí verzi" ... ale jen nějak do 10 dnů. Pak už instalace předchozí verze.

To už bylo víc než deset dní . Kde najdu starší aktualizaci?

Musíš si stáhnout verzi 1909 a nainstalovat ji.https://tb.rg-adguard.net/public.php

Downgraduj na W7. A pak si můžeš klidně koupit medvídka mývala, protože veškeré problémy s počítačem rázem zmizí.

Tak POZOR !!! Dnes mi z ničeho nic přestal jít zvuk (MB B85, Realtek, W10). Nejspíš po aktualizaci blbého XBOX.identity.provider, o který nestojím. Nejde o aktualizaci ovladačů, ale nějak to zprznilo nastavení zvuku, takže repráky přestaly hrát. Chvíli jsem s tím laboroval, už to zase chodí.Přihlásil jsem se jako správce, oklikal nastavení, tam to fungovalo. Po přihlášení jako uživatel už to taky fungovalo ... Chyba se mimo jiné projevila tak, že ve Směšovači zvuku figuroval "Správce zvuku Realtek".

Dneska mi holka oznámila, že na 2004 má nějakou aktualizaci firmware a ntb chce restart. To jsem neviděl, aby si WU aktualizoval BIOS. Nebo je to u ntb normální?

Tak to jsem rád, že v tom nejsem sám. Už zhruba 14 dní se snažím vyzkoumat, proč mi začal blbnout zvuk. PC mám připojený k domácímu kinu přes S/PDIF. Dřív to fngovalo tak, že když jsem do PC píchnul sluchátka (USB konektor). tak se zvuk automaticky přepojil do nich, bez ohledu na to, zda se přehrává hudba z přehrávače nebo třeba video v browseru. Teď ale hudba z přehrávače hraje vesele dál přes domácí kino. Do sluchátek jde třeba jenom zvuk z her. Abych dostal zvuk z přehrávače do sluchátek, tak ho musím vypnout a zase zapnout. Vypadá to tedy, že by se mohlo opravdu jednat o nějakej bug v updatu když je nás víc, co máme poslední dobou podobný problémy se zvukem.