Problém s redukcí PS2 -> USB

Dobrý den, zakoupil jsem si tuto redukci http://www.czc.cz/premiumcord-redukce-2x-ps... z PS2 na USB. Připojím k ní klávesnici od A4Techu - G800 a při běžné kancelářské práci funguje naprosto bez problému. Až však zapnu hru (ať už call of duty nebo need for speed) při stlačení druhého tlačítka (např. když držím plyn a zmáčknu k němu zatočení doleva) první tlačítko přestane fungovat. Tudíž se klávesnice stává nepoužitelnou. S funkcí jedním prstem už jsem si zkoušel pohrát-bez úspěchu. Dá se to nějak vyřešit nebo je problém v redukci? Díky .

Odpovědi na otázku

V redukci je prevodnik, zrejme procesor a ten pravdepodobne nedokaze vyhodnotit soucasny stisk dvou klaves. Zkus jeste pro jistotu jinou klavesnici.

Pokud máš klávesnici USB/PS/2, pak redukce něco řeší.Ale když se jedná o klávesnici PS/2, tak žádná redukce z ní klávesnici USB/PS/2 neudělá.