» Poradna » Programy

Problem s real player

Dobrý den mám problém s real playerem na internetu.Když se chci koukatn na filmy z internetu nak mi to nejde a píše to:Zdravim,

Vyzera, ze sa Vam "pokazil" Realplayer applet
Odporucam si preinstalovat IE browser alebo lepsie nainstalovat FireFox 3
pouzivajte iba FireFox pre nase WEB TV stranky.
Nějak to nechápu
Poradte prosím
Děkuji

Odpovědi na otázku

vykašli sa na dementov,ktorí dávajú na svoje stránky takéto nahlúple upozornenia a nájdi si stránky iné,sme slobodní ludia a každý môže používať taký prehliadač,aký mu vyhovuje a nie taký,aký mu bude nekto diktovať.Pokial to robí všade,tak máš v pc nejaký adware a treba pc dať do poriadku a vyčistiť od malwaru.

včera nainstaloval a ihned odinstaloval