» Poradna » Ostatní

Problem s PS4 a televizi

Zdravím, mám takovej problém s připojením PS do TV.. Měsíc mi to fungovalo ale teď když zapnu TV a přepnu na HDMI kde mám připojené PS tak mi nechce naskočit obraz, jakoby se furt vypínal a zapínal. Vyměnil jsem i HDMI kabel za jiný, zkusíl všechny sloty na TV ale ni.. Je tam jen chvílema slyšet zvuková stopa a to je vše, zkoušel jsem i jinou televizi, na té to jde, tak jestli byste nevěděli jak to nastavit v televizi aby to opět fungovalo, děkuji! 🙂

Odpovědi na otázku

Zkusit tovární nastavení TV, ale spíš to vypadá že něco odešlo.

No ps4 vporadku. Kdyz pripojim hdmi do pc tak funguje normalne. Takze bud ta tv ma slaby vykon na ps4 nebo je to nejaka banalita