» Poradna » Programy

Problém s programem Solid Edge.

Dobrý den, prosím o radu ohledně programu solid edge st8/st9. Program se seká a nedá se v něm pracovat. Všechno ostatní funguje jak má a nemám s ničím jiným problém. Mám nejnovější ovladače, vše aktualizované, program nastavený na dedikovanou grafiku. Nepomohl ani reinstal programu. Výbava notebooku - Win 10 64 bit,Intel core i7, RAM 8, Nvidia Gtx 960m 4GB (Dell inspiron 15)Za každou radu předem děkuji.

Odpovědi na otázku

pozri si procesy ....Mozno pomoze neiktore online cloudove sluzby a procesy vypnut.

Mam rovnake problemy s novymi verziami programov, jednoducho musim pouzivat starsie verzie. Pogram sa nespusta ako jeden proces ako kedysi pred par rokmi, ale nova verzia ma 5 procesov, ktorymi ma spionazne sleduje. Mozno pomoze aj vytiahnutie z internetu. Mozno mas privela programov a niekde sa ti chybuje v niektorej enviromnet variable.Inak velke plus za Solid Edge, je najlepsi. Njaviac sa mi pacilo rozhranie, integracia FEA atd. Popozeraj si co vsteko ti tam bezi v programe Autoruns a Process Explorer, alebo aj cez Spravcu uloh. Autoruns opatrne na ine ako priamo solid edge procesy a sluzby.je tiez mozne ze nova verzia je tak ako je, a prejdi radsej na starsiu a o rok skus novu Pozri si aj originalne forum samotneho programu, mozno tam daco bude.

Děkuji za reakci, vůbec tomu nerozumím, ale program se sám od sebe rozchodil a již funguje bez sekání.