Problem s procesorom

mam dost velky problem s procesorom...mam intel celeron R 2.66 asi po roku pouzivania pocitaca sa mi zo dna na den zacal zohrievat stale viac a viac prosesor a stale mi pipa pocitac...zatial mi nikdy nevystupila teplota na 60 stupnov ako teraz...nevete niekto cim to moze byt??? a co by ste mi odporucili urobit? vopred diki za radu

Odpovědi na otázku

ahoj, zkus chladič vyčistit tzn. rozebrat větrák z pasivu profouknout obě, naolejovat větrák nejlépe olejíčkem na šící stroje. Budeš ho mít asi hodně zaprášenej. A možná pokud si na to troufneš tak nanést novou teplovodivou pastu.

Já mám v Linuxu akcelerovanej desktop a vy ve Windowsech ne. Já v linuxu nemám viry, rootkity a ostatní bordel, kdežto vy ve Windowsech furt. Mě nehrozí, že mi spadne počítač, kdežto vám vjednomkuse. Já si můžu nastavit všechny barvičky v KDE, protože KDE rulezzz a ve windowsech je to natvrdo šedé. Já mám zadarmo v Linuxu defaultně předinstalované už i aplikace iptables, xmms a mozilla. Linux má OBROVSKY VELKÝ UPTIME, daleko větší než ty vaše posraný náhražky operačního systému. Vy musíte složitě klikat, jenže já, fiškus, si napíšu do commandlajny jen if [ -f ~/.bashrc ]; then . ~/.bashrc; fi. Kdybyste nebyli vymaštění imbecilové tak byste už dávno nádherný kvalitní operační systém Linux používali jako každý normální člověk !!! Jste jen tupci a hovada jdoucí s davem. LINUX RULEZZZZZZ!!!!!!! Beztak je máte ukradený vy socky s nagelovanejma vlasama. Je mi z vás na blití.