» Poradna » Programy

Problém s připojením

Zdar, mam jeden velkej problem. Mam Wokna a debian, ve woknech se mi net pripoji uplne v pohode, ale v debianu se to nechce pripojit. Nevíte někdo prosím vás proc? Mám bezdrátový připojení;) Díky moc!

Odpovědi na otázku

Vyborne polozena otazka

Myslet, myslet, myslet..Trochu rozepsat o hardwarovem a sitovem reseni toho bezdratoveho pripojeni byste se nemohl? Treba taky o tom, co, kde a jak jste uz nastavil..Neni chyba, ze se ptate, ale ptejte se prosim jako clovek!

Zdar, mam jeden velkej problem. Mam Forda a Mazdu, ve Mazda mi mi jede uplne v pohode, ale Ford nechce jet. Nevíte někdo prosím vás proc? Mám zavřený okýnka;) Díky moc!

Pockejte jen se podivam do me kristalove koule..........Aha, aha. Uz vim, problem je mezi zidli a klavesnici.Proste debian nastav stejne jako win a mas po problemech.

Tak to se ti moc nepovedlo. Zadnej zakomplexovanej chudak flame nerozjel co? Smula, priste si musis vymyslet neco lepsiho.