» Poradna » Počítačové sítě

Problém s připojením wifi

Ahoj. Moc prosím o radu. Včera asi v půl 2 ráno mi zničeho nic začala blbnout wifi. Vypadne připojení, tak se zase připojím k wifi, notebook se normálně připojí, ale internet běží asi 10 vteřin a pak se zase wifi sama od sebe odpojí. Wifi co je v obýváku normálně běží bez porblémů, takže asi bude problém ve wifi routeru, co mám u sebe v pokoji??? Moc děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

dobrý den, nejsem si jistý ale je také možnost že někdo si z vás střílí pomocí aircrack, jestli máte doma někoho kdo má operační systém linux tak je to dost možné, ale jistý si také nejsem. Shadow