» Poradna » Web a internet

Problém s připojením, padání internetu

Dobrý den. Asi měsíc mám problém s internetem. Nejde stáhnout větší soubor, při hře online hra zamrzá a při přehrávání online videa se video po nějaký době sekne a vyskočí hláška - A network error caused the media download to fail part-way. Servis poskytující interent mně už vyměnil zařízení na střeše, zkusil jsem internet zapojit k pc přímo kabelem a ne přes router. Ale problém pořád trvá. Mám WIN 10, 64 bit. Než problém začal, tak jsem do pc nic neinstaloval, počítač jsem projel anitvirem a ni nenašel. Předem moc děkuju za radu.

Odpovědi na otázku

Bootni Live Linux, a sťahuj niečo hodne veľké aby si zistil, či nemáš problém s Windows a to taký, ktorý nevieš odhaliť.