» Poradna » Počítačové sítě

Problém s připojením na internet z notebooku dřív fungovalo!

Ahoj,
Mám velký problém už od rána mi na notebooku(windows vista) nejde internet, ale problem je, že na stolním pc funguje nevite cim to může být včera ještě šel, ale dnes ráno se mi na ploše zobrazilo něco s druhou siti at si vyberu mezi veřejnou síti a privátni sítí dal jsem veřejnou a zobrazila se mi tam jaká-si síť 2 a nejde pryč a nejde ani net, když jsem tam dal privátní opět to nepomohlo. Tak se Vás chci zeptat co mám dělat když na notebooku nejde a na stolnim pc jde. Myslíte, že by to vyřešilo něco jako vrátit systém do stejného stavu jako byl před 24h? Dá se vůbec něco takového udělat pokud ano, jak? A pomůže mi to?

Prosím Vás všechny kteří tomu rozumíte zda by jste mi pomohli tento problém vyřešit.
Moc děkuji těm kteří se mi budou snažit pomoct.
Předem Děkuji Corpy

Odpovědi na otázku

vista aká? pri ultimate start-ovládací panel-centrum obnovy a zálohovanie

vista home premium

ale ta obnova stejne nepomohla

a co cakas ze ti pomoze, ked to mas raz debilne nastavene. A pochybujem ze si sa o tom notebooku nejak zveril providerovi, tak ti jednoducho zablokoval pristup, ze sa mu tam niekto bura. Pekne si vypytaj od neho nastavenia a napackaj si ich tam.

No jo ale vsecko mam spravne nastavene no uvidim jestli to zprovoznim dyztak se mu ozvu

99% funguje tak že nastavíš automatiku na zisťovanie ip a dns. potom v xp správa sietových pripojení-je tam karta profil alebo niečo také, už si nepamätám presne.zistíš vlastnosti pripojenia.opísať ip a dns a v krajnom prípade nahodíš natvrdo do nastavení siete.maska podsiete býva väčšinou totožná s prvou dns, alebo naopak. ak je to vista je to ešte jednoduchšie. lenže ako píšeš jeden pc-tower a jeden noťas to znaená že máš router, však?