» Poradna » Počítačové sítě

Problém s připojením na domácí síť

Dobrý den,prosím o radu,kolega z práce má problém s připojením na domací síť:Na stolním PC (kde je nainstalovaná wifi síťová karta) se nelze připojit na domácí wifi síť, což doposud šlo. Pokud se ale připojí na jinou síť, např vytvořenou z mobilu, tak vše běží jak má. Notebook a mobily jsou na této síti úplně normálně připojeny.Odstranění sítě ze seznamu a opětovné připojení nic nezměnilo. Ani po resetování a znovunastavení wifi routeru se nic nezměnilo. Jediné co mě v tuto chvíli napadá, je celý PC reinstalovat.Máte nějakou radu jak z toho ven ?

Odpovědi na otázku

Pomáhá "vyčistit" seznam sítí.Nebo zkus návrat pomocí bodu obnovy do doby kdy to ještě fungovalo.

Zkus přeinstalovat ovladač té wifi karty.

Co na to taky rict, lidi maj nastaveny automaticke aktualizace win bez potvrzeni a pak se nejsou schopni ani podivat do historie co se delo. Obecne to chce aktualizace aspon na potvrzeni a rekl bych ze ovpadac sitovky a wifi se naaktualizuje zbitecne. Je to tu s nama dost dlouho na to, aby to jelo jak ma, obecne ta aktualizace neni kolikrat k nicemu. Hlavne pokud to slape dle ocekavani. Obecne kolikrat neni od veci se drzet pri zemi a nechat to bejt, hlavne pokud se uzivatel chova k pc jako k televizi. Tim si zadelava jen na to ze mu to nejede a nakonec na nem nekdo leda dobre videla nebo tu ze sebe udela unikatniho vo.. a nakonec kolikrat rad zacvaka. U grafiky a hrani to chapu, pripadne pokud ta aktualizace pro nej neco podstatneho resi, ale jinak ....